Sentetik elyaf malzemeden üretilen Torba Filtreler, yüksek toz tutma kapasitesine sahiptir ve bu sayede üstün özellik gösterirler. Özel boyutlarda üretilebilen Torba Filtre alternatifleri, farklı sektörlerde kullanılabiliyor ve pek çok alanda karşımıza çıkıyor.

Torba filtre sentetiz elyaf, plastik, galvaniz, çelik gibi çeşitli materyallerden üretiliyor. İstenilen mikronda üretilen torba filtre, kullanım amacına göre özel tasarlanabiliyor. İstenilen tipte, boyutta ve malzemeden firmalara özel torba filtre çeşitleri üretiliyor.
torba filtre

Torba Filtre Kullanım Alanları ;

Özellikle hastaneler başta olmak üzere, ilaç fabrikaları, kimya tesisleri ile elektronik sanayii gibi farklı alanlarda havalandırma filtrelerine ihtiyaç duyulduğunu görmekteyiz.
Randımanlı bir sistem, temiz hava kanalları ve üst düzey performans için üretilen filtreler, arıtım işlevini gerçekleştirirken beklentileri karşılıyor.

Hastane, ilaç fabrikaları, kimya tesisleri, fabrikalar, sanayi işletmeleri ve benzeri faaliyet alanlarında torba filtrelerden yararlanmak mümkündür.